Čína udělala své nejlepší v Melbourne!

26 Feb 2017 at 20:45
+1
Pin to

Byla zahájena série světového poháru obr. Všechny gymnastky veteráni a nováčci - zúčastnil první jednotlivé přístroje mistrovství světa 2017 ve sportovní gymnastice v pátek. Konala se v Melbourne.

Gymnastky z Číny dostal tři z pěti možných událostí tituly v první den mistrovství světa ve fotbale. Člen olympijského týmu Wang Yan byl zlatý byla druhá na přeskoku, zatímco nováčci Pánské Wu Guanhua a Zou Jingyuan ukázal sílu a pevnost sdílet zlato stále kroužky. Šestnáct rok starý Liu Tingting, kteří zůstali doma z Ria po utrpění zranění, vyhrál před týmovým kolegou Luo Huan nerovné bary. To byl první mistrovství světa titul pro všechny tři.

Mistrovství světa Melbourne je požehnáním pro australské gymnastiky, jako národního týmu členové mohou využívat podporu domácích fanoušků na první akci obr na ostrov kontinentu, protože město hostilo umělecké mistrovství světa v roce 2005. 2012 olympský Emily málo, standout Rianna stěžeň a nováčci Naomi Lee ujistil, domácími fanoušky neměl důvod k úsměvu: málo klenuté stříbro, zatímco Lee a stěžeň získal bronz na trezoru a nerovné bary, respektive.

Jeho olympijský tým zlatou medaili z Ria zabalené, Japonsko ' s Kenzo Shirai byl opět do práce v Melbourne. Dvojnásobný svět podlahu mistr ukázal své dovednosti podpis na cestě ke zlatu na podlaze před nováčkem Mu Jile Číny. 2012 Olympijský kůň našíř mistr Anonym Berki, chybí z Ria, který má zřejmě přítomny v jeho tělocvičně doma v Budapest.The, 31letý maďarský křižoval na titul na jeho specialita, dokončení před čínskou vyzyvatele Jingyuan Zou a Hao Wengovi.